Aktualności

Nabór na roczny kurs przygotowawczy 2023/2024

Uruchamiamy nabór na roczny kurs języka polskiego dla cudzoziemców - kurs przygotowujący do podjęcia studiów i pracy w Polsce, edycja 2023/2024.

Kurs rozpocznie się w październiku 2023 r. i potrwa do czerwca 2024 r. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajduje sie w zakładce OFERTA.

Uczestnik kursu może ubiegać się o zakwaterowanie w akademikach UPH - w tym celu należy wraz ze zgłoszeniem na kurs przesłać informację o chęci zakwaterowania.

Ośrodek Języka Polskiego i Kultury Polskiej prowadzi roczne kursy przygotowawcze już od 5 lat. To już 4 edycja kursu dla cudzoziemców, chcących podjąć studia w Polsce lub przygotować się do egzaminu państwowego z języka polskiego. Nasze kursy przygotowawcze z powodzeniem ukończyło do tej pory blisko 200 uczestników.

Oferujemy kameralne grupy, profesjonalną kadrę lektorów oraz autorskie metody i materiały do nauki. Lekcje odbywają się 3 razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych, po 3 godziny dziennie.

Dla chętnych oferujemy również kursy z przedmiotów kierunkowych -  w profilach:

- matematyczno-informatyczny (matematyka, fizyka, informatyka)

- biologiczno-przyrodniczy (biologia, chemia, geografia)

- społeczny (ekonomia, zarządzanie, prawo)

Kursy z przedmiotów kierunkowych są dodatkowo płatne i są organizowane  w sytuacji, gdy zbierze się grupa min. 10 osób na ten sam profil.

Wymiar godzin na przedmiotach kierunkowych to ok. 150-200. Koszt kursu przedmiotów kierunkowych -   2300 zł. Informacje na temat uruchomienia kursów z przedmiotów kierunkowych zostaną podane w październiku.

Dodatkowym atutem udziału w naszych kursach jest możliwość:

- bezpłatnego udziału w zajęciach artystycznych, prowadzonych w uczelnianej Pracowni Rzeźby (malarstwo, rzeźba, grafika, grafika komputerowa, rysunek), pod okiem wykwalifikowanego kustosza oraz

- możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych, integracyjnych i sportowych organizowanych dla studentów i studentów międzynarodowych.

ZAPRASZAMY!

Ośrodek Języka Polskiego i Kultury Polskiej UPH w Siedlcach

Kontakt

Ośrodek Języka Polskiego i Kultury Polskiej

Uniwersytet w Siedlcach

ul. Konarskiego 2, 08-110 Siedlce