W dniach 4-5 lutego 2024 r. w Uniwersytecie w Siedlcach odbyły się egzaminy certyfikatowe z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 dla osób dorosłych. Sesję egzaminacyjną prowadził Ośrodek Języka Polskiego i Kultury Polskiej.

Zapraszamy na warsztaty przygotowujące do egzaminu państwowego z języka polskiego jako obcego na poziomie B1. Kurs przeznaczony jest dla osób średniozaawansowanych (poziom B1), które zamierzają zdawać państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego na tym poziomie (B1).

Tags:

4 grudnia 2023 r. ruszają zapisy na egzaminy certyfikatowe z języka polskiego jako obcego w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych  na poziomach B1 i B2, które odbędą się w terminie 4 - 5 lutego 2024 r. w Ośrodku Języka Polskiego i Kultury Polskiej Uniwersytetu w Siedlcach.

Uniwersytet Przyrodniczo - Humanistyczny w Siedlcach, jako jeden spośród dziewięciu polskich uczelni, otrzymał Akredytację Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej będącą wyrazem uznania za doświadczenie oraz potencjał organizacyjny i merytoryczny gwarantujący wysoką jakość prowadzonych kursów języka polskiego.