Spotkanie organizacyjne ze stypendystami NAWA (kurs 2020/2021)

12.10.2020 na Wydziale Nauk Humanistycznych i Wydziale Nauk Społecznych naszego Uniwersytetu odbyło się spotkanie z uczestnikami Kursu przygotowującego do podjęcia nauki w Polsce w roku akademickim 2020/2021.

Słuchacze zapoznali się z ofertą programową kursu, obowiązującą w roku akademickim 2020/2021, poznali plan zajęć oraz otrzymali niezbędne informacje dotyczące funkcjonowania w nowych warunkach sanitarnych w obiektach uczelni i w mieście.

Tegoroczni kursanci, z dwóch programów NAWA: im. Gen. W. Andersa oraz im. I. Łukasiewicza, to mieszkańcy z następujących krajów: Bangladeszu, Białorusi, Brazylii, Etiopii, Indonezji, Ghany, Kazachstanu, Kolumbii, Mołdawii, Nigerii, Rumunii, Ukrainy oraz Uzbekistanu.

Studentom życzymy pomyślności i udanego pobytu w Uniwersytecie! ????