Warsztaty przygotowujące do egzaminu B1

Zapraszamy na warsztaty przygotowujące do egzaminu państwowego z języka polskiego jako obcego na poziomie B1. Kurs przeznaczony jest dla osób średniozaawansowanych (poziom B1), które zamierzają zdawać państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego na tym poziomie (B1).

Warsztaty nie przygotowują kandydatów pod względem językowym, lecz pozwalają zapoznać się z formułą egzaminu oraz technikami zdawania jego poszczególnych części (rozumienie ze słuchu, czytanie, gramatyka, pisanie i mówienie). Uczestnicy będą w trakcie warsztatów rozwiązywać próbne zadania egzaminacyjne oraz będą mogli odbyć konsultacje z nauczycielem na temat swych wypowiedzi pisemnych i ustnych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego i doświadczonego lektora języka polskiego jako obcego.

Uwaga! Uczestnictwo w warsztatach nie gwarantuje zdania egzaminu

W trakcie warsztatów oferujemy:

- omówienie struktury egzaminu;

- poznanie typów zadań egzaminacyjnych i technik ich rozwiązywania;

- rozwiązanie przykładowego testu z mierzeniem czasu;

- omówienie rozwiązanego testu wraz z oceną indywidualnych umiejętności kandydata i korektą błędów;

- krótkie repetytorium gramatyczne z zakresu egzaminu B1.

ZAPISY na WARSZTATY w formularzu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe6Bh1J2ExsPykHp78DLza_6C5QO5P260ILdpCDjBpvDEwQjA/viewform?usp=sf_link

Termin i miejsce kursu:

20 - 21 stycznia 2023 r. (sobota - niedziela)

Liczba godzin: łącznie 16 godzin (po 45 min.)

Ośrodek Języka Polskiego i Kultury Polskiej, ul. 3 Maja 49, sala nr 2

Cena kursu: 320 zł

Płatność na konto bankowe - dane do przelewu:

Uniwersytet  w Siedlcach, ul. Konarskiego 2, 08-110 Siedlce

Bank Pekao S.A., I O. w Siedlcach

Nr konta: PL19 1240 2685 1111 0000 3656 3195

BIC/SWIFT: PKOPPLPW

tytuł płatności: imię i nazwisko uczestnika, warsztaty B1, 20-21.01.2024

Uwaga! Warsztaty się odbędą przy minimalnej liczbie uczestników 10 osób. Organizator zastrzega możliwość odwołania warsztatów, gdy nie zbierze się odpowiednia liczba uczestników.